Atvadīšanās, Pasaules kauss. Itāliju uzvarēja Urugajs

Pēc tam, kad (negaidīti, pieņemsim to) uzvarēja Angliju ar 2: 1 un zaudēja (pat šeit negaidīti) pret Kostariku ar 0: 1, mačā pret Urugaju daudzi itāļi tika pielīmēti pie ekrāniem ar aizturētu elpu.

Sakāve, kas mūsu Azzurri ir līdzvērtīga iziešanai no Pasaules kausa ar lielu rūgtumu mutē, it īpaši pēc daudz labākas komandas parādīšanas kvalifikācijā.

Natalas stadionā bija redzamas divas mazāk agresīvas komandas, nekā gaidīts, ja uz spēles ir vieta, kur turpināt Pasaules kausa izcīņu, vismaz pirmajā puslaikā. pretiniekiem. Ap 21. minūti Balotelli tiek piešķirta dzeltenā kartīte, kas būtu liegusi viņa dalību nākamajā mačā.
Pirmais puslaiks, kas beidzas ar 0: 0, bet ar labi sadalītu izlasi laukumā un ar labu formulējumu, pat ja brīžiem mazliet netīrs.
Otrā puslaika pirmajās 10 minūtēs notiek ļoti maz, līdz Mārcisio cieš kļūdainu (vai varbūt pārspīlētu?) Sarkano kartīti, kas liek viņam iziet par iespējamu pārkāpumu pret nr. 17 no Urugvajas (Godìn) un kas uzliek par pienākumu mūsu izlasei laukumā būt tikai 10 spēlētājiem.
70. minūtē Prandelli izdara maiņu un Immobile vietā ielaiž Kasano, kurš atstāj viņam vēl vienu iespējamu maiņu Azzurri.
Ar stūra sitienu Urugvaja gūst vārtus 80. vārtus no pleca gūst Godìn.

Tādējādi beidzas Itālijas cīņa par Pasaules kausu ar 1: 0, ar tik daudz rūgtuma, daudziem ifiem un daudziem butiem un lielu vilšanos no visiem Azzurri faniem.

Skatīt arī

Tragus pīrsings: Cik sāpīgi var būt modernākie ausu pīrsingi

Pīrsingu nosaukumi: ķermeņa apdares alfabēts

Tetovējums aiz auss: jauns vilināšanas ierocis?

Kas notiek tagad? Kad visas šīs grupas spēles būs beigušās, visas astotdaļfinālā klasificētās komandas sadursies un krustos. Piemēram: D grupas otrā klasifikācija tiks spēlēta pret C grupas pirmo klasifikatoru, bet pirmā H grupas klasifikācija būs pretrunā ar G grupas otro klasifikatoru. Grūti? Jā, varbūt nedaudz, it īpaši tiem, kas slikti sakošļā futbolu, taču mēs jums apliecinām, ka tas ir mazāk sarežģīts, nekā šķiet. Mēs aicinām jūs mierināt sevi, skatoties uz dažiem 2014. gada pasaules čempionāta seksīgākajiem futbolistiem.