Vācija uzvar Pasaules kausā 2014

Ar to beidzas šis 2014. gada pasaules čempionāts, kurā komandas iznāca ar paceltu galvu, citas (ieskaitot Itāliju) ar astēm starp kājām.

Un tieši Vācija ir šī pasaules čempionāta kausa ieguvēja, parādot komandu vairāk nekā šī titula augstumā un vārtsargu Noieru, kurš izrādījās viens no labākajiem visā turnīrā. Pēc neticamā rezultāta, kas iegūts pret Brazīlija, kas ierindota ceturtajā vietā un uzvarēta pusfinālā, 7-1, Joahima Lēva komanda var dziedāt uzvaru un svinēt. Pēdējo reizi Vācija kausu pacēla 1990. gadā pret Argentīnu. Viņiem šī ir ceturtā uzvara Pasaules kausā, nospēlējot 8 finālus.

Pirmais puslaiks beidzās ar 0: 0, bet Messi nemitīgi meklēja durvis savai Argentīnai, gūti vārti (atkal no Argentīnas), bet ārpus spēles, un šaurs izglābšanās, pateicoties Boatengam. Šķiet, ka Vācija kļūst agresīvāka, neskatoties uz lielāku bumbas kontroli.

Otrajā puslaikā bija dažas labas neizmantotas iespējas gan Argentīnai, gan Vācijai. Tomēr abas komandas dalīja lielisku bumbas turēšanu, kvalitatīvu formulējumu un ļoti interesantu spēli, kas padarīja šo pēdējo maču par spēli, kas atstāja skatītājus bez aizķeršanās elpu, un tas aizgāja līdz papildlaikam, kurā redzēja divas nogurušas komandas, kuras pat pirmā puslaika beigās beidzas ar neko.
Otrajā pagarinājumā Vācija, pateicoties Gotzei, 112. minūtē izvirzījās vadībā ar pasakainu spēli, kā īsts čempions. Mačs, kas šķita nebeidzams, bet kas patiešām parādīja divas komandas, kas parādīja, kāpēc ir pelnījušas iekļūt finālā.

Tā beidzas 2014. gada Pasaules kauss, kurā komanda pēc spēles parādīja visas savas prasmes. Un Itālija? Mēs varam tikai cerēt, ka tā atriebsies 2018. gadā, Krievijā.